Дизайн-пакет

Про Україну. Про наш дім. Про нашу спадщину.

СТВОРІТЬ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ МОНТАЖНОЇ ПОВЕРХНІ ЗМІШУВАЧА AXOR MyEdition, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ВІДТВОРИТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ АТМОСФЕРУ У ВАШІЙ ВАННІЙ КІМНАТІ.

Вимоги участі у конкурсі:

1. Розробіть свій унікальний і креативний зразок монтажної поверхні AXOR MyEdition (200х82 мм), відповідно до тематики пов'язаної з Україною.

2. Додайте зображення, яке вас надихнуло на відповідний дизайн у п.1 (1350x1080 px), згідно прикладами, навединими праворуч.

3. Відправте ваші два зображення у jpg-форматі об'ємом до 3Мб через форму «взяти участь».

Допоміжні матеріали можна скачати тут: Допоміжні матеріали

Перше місце - Планшет

Монтажна пластина

Монтажна пластина (Mounting Plate) - призначена для ідеального прилягання матеріалу. Пластина з нержавіючої сталі призначена для основи для клею з гумовим ущільненням (в залежності від моделі змішувача доступні розміри панелі довжиною 150, 200 і 245 мм).

Результат: безліч індивідуальних рішень за допомогою інтеграції свого особистого матеріалу, який, наприклад, вже використовується в вашій ванній кімнаті або в будинку.

Перше місце - Планшет Перше місце - Планшет

Вимоги до зображень, які надсилаються

Зображення 1 - що Вас надихнуло на дизайн?

Розмір зображення: 1350x1080 px

Перше місце - Планшет

Приклади реалізації

Замовник отримав монтажну пластину і шаблон, потім індивідуалізував пластину і приклеїв обраний ним матеріал на монтажну пластину. Цей приклад показує, що пропозиція індивідуалізації з монтажною пластиною працює дуже добре, особливо якщо замовник знає обраний матеріал або спеціаліста за матеріалами, який може допомогти йому з цим спеціальним запитом.

Виберіть унікальний матеріал, який має для вас особливе значення, і розкажіть нам цю незвичайну історію!

Перше місце - Планшет Перше місце - Планшет

До завернення прийому заявок залишилося:

Взяти участь

Залишились питання? Напишіть нам!